top of page

Художній розпис

Art painting

IMG_8280.JPG

Історія відділу

 

Вiддiл художнього розпису це один з найстаріших віддiлiв коледжу. Його історiя розпочинається з 1882 року: вона цікава і багата на події та факти, талановитих педагогів та здібних учнів. Випускники відділу художнього розпису були бажаними працівниками відомих будівельних фірм учні відділу художнього розпису працювали та були асистентами у відомих майстрів при оздобленні Оперного театру, ощадноï каси, залізничного вокзалу у Львові, церков та інших громадських і приватних споруд. Час і мода диктують свої завдання вимоги до фахівців художнього розпису. Особливого розквіту мистецтво розписних робіт, мозайки та вітражу набуває в епоху модерну. Традиційно талановита молодь випускники мистецького закладу вступали на по дальше навчання до академій Вiдня, Кракова, Варшави.

Після ІІ Світової війни в 1949 р. відбувся перший випуск відділу художнього розпису. З моменту створення відділу його високе реноме впродовж багатьох десятиріч підверджують своєю творчістю покоління художників-монументалістів, живописців, відомих в Україні та далеко за її межами. Викладачами фахових дисциплін були: Генрих Кюхн, Костирка С.І., Безпалків Р.М., Придаток Я.Г., Шимiн Я.В., Єлiзаров В.М., Зарицький Р., Коломийчук М.В., Лесюк Л., Яцків Р.В., Винник І.Р., Тарнавський І.М., Винник І.Р., Крицький М.І., Балух Т.І., Коцовська О.В., Гук-Фіголь О.В., Слободян Г.П., Степанчук Ю.С..

Нова сторінка в історії відділу відкрилась 1993 року. коли навчальний заклад дістав статус коледжу, а з 1994 року одержав право на підготовку бакалаврів. Спеціалізацією 2-го рівня акредитації визначено монументально-декоративне малярство.

Сьогодні вiддiл Художнього розпису ЛФКДУМ iм. І. Труша має багатий досвід підготовки фахівців, власні традиції. Для досягнення високого професійного рівня студентів важливе значення надається спецдисциплінам, які визначають фаховий рівень випускників та ранній спеціалізації практично з усiх матерiалiв монументального живопису. Нові сучасні технологiї розширили діапазон творчих ідей, збагатили художнi рiшення сучасних інтер'єрів та екстер'єрів. Викладачами відділу було впроваджено змiни у навчальних планах, створено нові програми, які відповідають мiжнародним вимогам, надаючи нашим випускникам можливість застосовувати набуті знання в найрізноманітніших сферах творчого життя.

Викладачі

IMG_1759.JPG

Зліва направо верхній ряд:

Балух Тарас Іванович (викладач),

Степанчук Юрій Сергійович (голова циклової комісії),

Білик Андрій Романович (майстер виробничого навчання)

Зліва направо нижній ряд:

Слободян Галина Петрівна (викладач),

Гук-Фіголь Ольга Василівна (викладач),

Коцовська Ольга Володимирівна (викладач, директор коледжу).

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

Навчальні програми

Фаховий молодший бакалавр

4 роки навчання

(на основі  НСЗО)

Бакалавр

2 роки навчання

(на основі Фахового молодшого бакалавра)

Галерея дипломних робіт

bottom of page