top of page
canvas.png

Семестрові завдання

Художній розпис
Молодший фаховий бакалавр

     Програмні завдання 1-го рівня акредитації укладені таким чином, що існує методична послідовність та залежність основних навчальних дисциплін даної спеціальності: композиції, роботи в матеріалі, технології та базових: рисунку і малярства. Завдання з композиції тісно пов'язані з технологічними процесами. Виконання цих завдань поєднується з паралельним вивченням основних технiк монументально-декоративного малярства, таких як сграфіто, зганчо, гіпсовий рельсф, темперний та акриловий розпис, вітраж, мозаїка, фреска. Виконуються копiйнi завдання для вивчення і вдосконалення техніки олійного та темперного живопису.   

01

Поліхромний орнаментальний розпис

Вивчення технiки виконання поліхромного орнаменту на основі класичних зразків (орнаментика Візантії, давньоукраïнський церковний орнамент, арабський). Мета: засвоєння практичних навичок та досягнення гармонійних кольорових співвідношень при виконанні плоскісного орнаменту.

02

Орнаментально декоративна вставка

Виконання композиції орнаментальноï вставки на підставі народної орнаментальноï творчості (витинанка, вибійка, тощо) в техніці зганчо.

Мета: вивчення технiки зганчо та послідовності ведення роботи.

03

Інтерпретація писанкових мотивів

На основі зразків народної творчості (писанка, вишиванка, ткацтво) створити власну замкнену або фризову композицію. Мета: в техніці темперного розпису виконати орнаментальну композицію.

04

Копія петриківського розпису

Вивчення техніки виконан ня яєчної темпери на основі зразкiв петриківського роз пису. Мета: дотримання технології та технiки письма яєчною тем перою, досягнення технічної вправності.

bottom of page