top of page

Художня кераміка

Art ceramics

IMG_6886_20170910124642990.JPG

Історія відділу

Художня кераміка

Відділ заснований 1892 року. Первинною спеціалізацією була будівельна кераміка, кахлярство, ужиткове гончарство.

Сучасна програма відділу забезпечує навчання проєктуванню та базовим технікам формування і декорування керамічних виробів від ужиткових до монументально-декоративних.

Студенти вивчають і практикують техніку гончарства, гіпсомодельну справу, тиражування виробів методом лиття, ручне ліплення. Вивчають підполив'яний і надполив'яний розписи та інші техніки декорування. Навчаються працювати з площиною, об'ємом та простором, з кольором та пластикою, що дає художнику можливість різностороннього розвитку і вдосконалення. Також програма відділу включає вивчення технології кераміки, властивостей матеріалів та процесів випалу кераміки. Виробнича практика дає можливість ознайомитися з процесом виготовлення кераміки в заводських умовах

Відділ готує фахівців, завданням яких є зберегти багату національну мистецьку спадщину та докластися до створення нових та сучасних творів.

Голова циклової комісії - Гураль Ореста Федорівна. Викладацький колектив відділу: Откович Наталія Василівна, Левків Мар’яна Ярославівна, Сорока Устина Богданівна, майстер виробничого навчання Гетманчук Микола Вікторович, Васюта Ірина Євгенівна.

Викладачі

IMG_1791.JPG

Зліва направо верхній ряд:

Гураль Ореста Федорівна ( голова циклової комісії),

Васюта Ірина Євгенівна (викладач),

Гетьманчук Микола Вікторович ( майстер виробничого навчання),

Сорока Устина Богданівна (викладач),

Левків Мар'яна Ярославівна (викладач),

Откович Наталія Василівна (викладач)

Навчальні програми

Галерея дипломних робіт

Молодший бакалавр

4 роки навчання

(На основі  НСЗО)

Бакалавр

2 роки навчання

(на основі Молодший бакалавр)

bottom of page