top of page

Підготовчі курси

У коледжі, відповідно до «Постанови КМУ №796 від 27 серпня 2010 р. про затвердження Переліку платних послуг» та Положення КЗ ЛОР ЛФКДУМ ім.І.Труша від 03.03.2023 р. «Про підготовчі курси для абітурієнтів із творчих випробувань» з березня 2023 р. організовати роботу підготовчих курсів. Тривалість курсів 3 місяці.

Курси функціонують у формі регулярних занять за програмою, що відповідає «Вимогам до творчих випробувань для абітурієнтів КЗ ЛОР ЛФКДУМ ім. І. Труша» на здобуття освітньо-професіійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр».

          Програма та навчальний план підготовки розробляються коледжем і затверджуються рішенням Педагогічної ради коледжу.

Навчаючись на курсах, Ви підвищите свій рівень знань для подальшого вступу до нашого коледжу, а також психологічно та організаційно підготуєтесь  до умов творчого конкурсу. На останніх заняттях з кожного предмета абітурієнти проходять підсумковий іспит, який максимально наближений до вступного творчого конкурсу. Форма навчання – очна (вечірня). Навчання відбувається три рази на тиждень.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПІДГОТОВЧІ КУРСИ 

 

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ: 

 

  • заява (заповнюється під час подання документів);

  • копія документу, що посвідчує особу та громадянство (паспорт, свідоцтво про народження тощо);

  • Домашні творчі роботи (рисунок-2 роботи "Натюрморт"(формат А3,А2) та живопис-2 роботи "Натюрморт"(формат А3,А2).

 

Прийом документів розпочинається з 06 березня 2023 року за адресою:

м. Львів. вул. Снопківська,47 (методкабінет 1-й поверх Янусь Наталія - 0974589132 (з 10:00-17:00 год.)

Вартість підготовчих курсів

Відповідно до Положення про підготовчі курси для вступу до коледжу та на основі затвердженого навчального плану курсів на 2022-2023 навчальний рік визначена вартість підготовчих курсів, яка складає – 6000 грн. за період з березня 2023 р. по червень 2023 р.
 

ПРИКЛАДИ РОБІТ 
/Рисунок/
bottom of page